Saxonia

Kontakt

ul. Pomorska 571, 92-735 Łódź

Animacje dla dzieci podczas imprez

Wiele osób zastanawia się czy warto inwestować w animacje dla dzieci podczas imprez. My odpowiadamy, że warto!

Animacje przeprowadzone przez profesjonalistów zagwarantują dzieciom dobrą zabawę.

Jednak zabawa to nie jedyna funkcja animacji. Gry dobierane są w taki sposób, aby dzieci rozwijały swoją kreatywność. Jest to istotna kwestia, gdyż już od najmłodszych lat powinniśmy zadbać o to, by nasi wychowankowie rozwijali się i myśleli w sposób pozbawiony schematów. Co więcej, poprzez zabawę odkrywają nowe rzeczy i zagadnienia, co wpływa korzystnie na ich rozwój.

Najważniejszą funkcją animacji jest integracja. Zabawy w grupach pozwalają na poznanie siebie i dobrą zabawę w dalszej części imprezy. Sama animacja trwa zwykle około 2-3 godzin, a po jej zakończeniu maluchy są w stanie spędzać czas z nowopoznanymi rówieśnikami, a nie przy boku rodziców.

Nie można pominąć także kwestii rodziców, którzy na pewno będą wdzięczni organizatorom za taką rozrywkę. Animacje pozwalają rodzicom chociaż na chwilę oderwać się od dzieci. Pociechy nie będą narzekać z powodu nudy, co ułatwi imprezę zarówno maluchom jak i ich opiekunom.

Przykładowe animacje przeprowadzane podczas przyjęć:

  • Zabawy sportowo-ruchowe
  • Zajęcia plastyczne
  • Tatuaże brokatowe
  • Malowanie twarzy
  • Balonowe ZOO
  • Warkoczyki afrykańskie
  • Pokaz baniek mydlanych

 

Nie zapominajmy, że organizując przyjęcie chcemy, aby wszyscy nasi goście, nawet ci najmłodsi dobrze się bawili. Zapewnijmy im rozrywkę i dobre wspomnienia ze świętowania naszej uroczystości.

Podczas imprez w Sali Saxonia mają Państwo możliwość dokupienia opcji animacji dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania oferty